26 C
Yozgat
15 Haziran 2024, Cumartesi

Publer AI ile Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetin

Sosyal medya hesaplarınızı yönetmek, markanızın internet dünyasındaki görünürlüğünü etkiler. Publer AI, bu karmaşık süreci kolaylaştıran bir araçtır. Marka bilincinizi artırmak, hedef kitlenizle etkileşim kurmak ve ilgi çekici içerik oluşturmak için sizin yerinize çalışır.

https://publer.io/

Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönet
Publer AI ile Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetin 7

Publer AI: Sosyal Medya ve Blog Gönderileri İçin İçerik Oluşturma

Sanal asistanlar, çağımızın en büyük yardımcıları haline gelmiş durumda. Bu asistanlardan biri olan Publer AI, sosyal medya ve blog gönderilerinizde işinizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Publer ile şifreleriniz güvende

Publer AI’nin Özellikleri

 • Publer AI Assist, sosyal medya ve bloglama alanında kullanılır. Yani ister Instagram’da ister WordPress’te olun, bu sanal asistan sizin yanınızda! Artık sosyal medya hesaplarınızı yönetmek için tek bir uygulamaya ihtiyacınız var.
 • Ücretsiz deneme imkanı bulunan yeni AI Assist araçları, herkesin bu hizmeti deneyimlemesine olanak sağlıyor.
 • Publer AI, post fikirleri oluşturmanızda size yardımcı olur. Üstelik otomatik olarak her platform için gönderileri özelleştirme özelliği sayesinde daha geniş kitlelere hitap etmeniz mümkün.
 • Publer AI destekli çeviri özelliği ile çoklu dilde gönderiler oluşturabilirsiniz. Bu sayede farklı dillerdeki takipçilerinize de hitap edebilirsiniz.
 • Marka tutarlılığı sağlamak için AI Assist’e rehberlik edebilirsiniz. Böylece markanızın kimliğini korurken aynı zamanda geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.
 • Kısa ve ilgi çekici metin sürümleri oluşturabilmek için AI tabanlı cümle yeniden ifadeleme algoritmalarını kullanır. Böylece gönderileriniz daha fazla kişi tarafından okunacak ve beğenilecek.
 • Marka veya tarza uygun şaşırtıcı görseller oluşturmak için Publer AI kullanılır. Görsel içeriklerin kısa sürede geniş kitlelere ulaşma gücünü kullanarak, markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz.

Publer AI, sosyal medya ve blog gönderileri için içerik oluşturmada size yardımcı olmaya hazır! Şimdi siz de bu sanal asistanın özelliklerini deneyimleyerek, dijital dünyada etkinliğinizi artırabilirsiniz.

publer ile sosyal medya hesapları kontrol altında
Publer AI ile Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetin 8

Publer AI ile İçerik Oluşturma

Yeni bir içerik mi oluşturmanız gerekiyor? Artık Publer AI Assist sayesinde bu süreci hızlandırabilirsiniz. Sosyal medya ve blog gönderileriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sanal asistan, her tıklamanızda sizi yeni bir içerikle buluşturuyor. Böylece:

 • ‘Oluştur’ düğmesine basarak kısa sürede ilgi çekici ve etkileyici metinler elde edebilirsiniz.
 • Kişiselleştirilmiş yanıtlar oluşturarak yorumlara hızlıca dönüş yapmanızı sağlar.
publer ile bütün hesaplar tek bir çatıda

Böylece, Publer AI Assist, içeriğinizi, etkileşimlerinizi ve sosyal medya hesaplarınızı yönetmenize yardımcı olurken, aynı zamanda markanızın çevrimiçi varlığını da güçlendirir. 2023 yılında öncelikli hedefleri arasında yer alan Publer AI Assist, beta testleri için de prototip yayınladı. Bu sayede, sosyal medya ve blog gönderileriniz için daha da fazla içerik ve görsel oluşturma imkanına sahip olacaksınız.

Publer AI ile SEO Destekli Yazma ve Yönetim

Bir blog sahibiyseniz, Publer AI sizin için harika bir SEO yazılım asistanı olabilir. WordPress entegrasyonuyla içerik oluşturma sürecini kolaylaştırır ve aynı zamanda güçlü SEO özellikleriyle blog sitenizi daha görünür hale getirir.

Publer AI ile Makale Oluşturma

Makale yazarken sıkıştığınızda, Publer AI size yardımcı olabilir. Bir tıklama ile yaratıcılığınızı tetikleyecek fikirlere erişebilirsiniz. Böylece hem zaman kazanırsınız hem de kaliteli içerik üretme şansınız artar.

Anlatmak istediklerinizi doğru kelimelerle ifade etmek, arama motorlarında üst sıralara çıkmanın önemli bir yoludur. Publer AI bu konuda size tam destek vererek içerik oluşturmayı kolaylaştırır.

Publer AI’nın Avantajları

Publer AI kullanmanın bazı avantajları şunlardır:

 1. Yüksek kaliteli makaleler oluşturmak için size fikirler sunar.
 2. İçeriğinizi optimize etmek için SEO ipuçları sağlar.
 3. Yazım hatalarını düzeltmek için dilbilgisi ve imla kontrolü yapar.
 4. Eşsiz içerik oluşturmanızı sağlayan çeşitli kaynaklara erişim sağlar.

Artık yazma ve yönetim süreçleri daha kolay. Çünkü Publer AI, bu işler için sizin en büyük yardımcınız.

Agorapulse vs. Publer: Özellik, Fiyat ve Kullanıcı İncelemesi Karşılaştırması (2023)

publer ile kontrol altında

Sosyal medya hesaplarınızı yönetmede yıldızlar Agorapulse ve Publer, 2023 yılında öne çıkıyor. Ancak bir karşılaştırma yapmadan önce, her ikisinin de ortak özelliği olan güçlü bir sosyal medya yönetimi aracı olduğunu belirtelim.

Başlangıçta, Agorapulse, kullanıcı dostu bir arayüz sunar ve sosyal medya hesaplarınızı yönetmek için akışlı bir süreç sağlar. Raporlama özellikleri, markaların sosyal medya performanslarını izlemelerine yardımcı olur.

Bunun yanında, Publer‘in göze çarpan gücü, planlama ve otomasyon konularında gelir. Markaların zaman tasarrufu yapmasını sağlayan otomatik posta programlama özelliği ile bilinir.

Her iki platformun da benzersiz avantajları vardır ve hangi işlevlerin sizin için daha önemli olduğuna bağlıdır. Hesabınıza en uygun olanı seçerken bu noktaları göz önünde bulundurmanızda fayda olacaktır.

Mastodon Zamanlama: 6 Araç Karşılaştırması (2023)

publer ile içerik üretmek çok kolay

Publer, sosyal medya hesaplarınızı yönetmede kolaylık sunarak içerik oluşturma, planlama ve yönetimi bir araya getiriyor. Bu alanda hizmet veren 260K+’dan fazla pazarlamacı tarafından tercih ediliyor. Pazarlama ve sosyal medya konuşmaları sağlayan Publer, aynı zamanda #PublerGüncellemeleri ile de kullanıcılarına değer katıyor. Diğer yandan, Mastodon gibi platformlarla yapılan zamanlama karşılaştırmalarında da Publer, farkını ortaya koyuyor.

Publer İş Ortağı Programı size önemli bir gelir kaynağı olabilir. 18 Ekim 2023 tarihinden itibaren başlayacak olan bu program, sosyal medya hesaplarınızı yönetmede yeni bir soluk getiriyor. Aynı zamanda Publer‘in iş ortağı olarak, kendi markanızı genişletebilir, büyütme stratejilerinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Tabii ki, Publer Haber Bülteni‘ne abone olmanın da ayrıcalıklarını yaşamalısınız. Bu bülten sayesinde Publer’in en son özelliklerini, tekliflerini ve sosyal medya trendlerini yakından takip etmek artık çok daha kolay. Kendinizi sürekli güncel tutarak, sektördeki yenilikleri kaçırmayın!

Bu iki araç, sosyal medya dünyasında size çok büyük avantajlar sağlayabilir. Sadece bir tıkla Publer dünyasına katılın ve farkı kendiniz görün!”

Publer Mobil Uygulaması ile Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetin

Sosyal medya yönetimi düşündüğünüzden daha kolay olabilir. Publer Mobil Uygulaması ile, tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetin ve onları tek bir platformda toplamaya ne dersiniz?

Instagram Hikayeleri İçin Postaları Zamanlayın ve Birkaç Dokunuşla Yayınlayın

Instagram hikayelerinizi programlayın, birkaç dokunuşla yayınlayın. Böylece zaman kazanırken, takipçilerinizle etkileşiminizi de artırabilirsiniz.

Planlanan / Taslak Gönderileri Düzenleyin veya Yayınlananları Düzenleyin

Yazı yazmak mı, taslak oluşturmak mı? Her ikisi de mümkün! Publer Mobil Uygulaması ile planladığınız veya taslak halindeki gönderileriniz üzerinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde değişiklik yapabilirsiniz.

Facebook, Instagram, Twitter ve Diğerleri Üzerinden Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetin

Facebook Sayfalarını / Gruplarını, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest, YouTube, TikTok, Google İşletme Profili, Telegram… Hangisi olursa olsun hepsini tek bir uygulamadan yönetebilirsiniz.

Çalışma Alanları Arasında Geçiş Yapın ve Hesapları Yönetin

Farklı çalışma alanları arasında geçiş yaparken sosyal medya hesaplarınızı yönetmek artık çok daha kolay.

Gönderilere Onay Verme / Reddetme ve İç Notlar Ekleme

Yeni işbirliği özellikleri ile gönderilere onay verebilir, reddedebilir veya iç notlar ekleyebilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Onay Bildirimleri ve Notlarla İletişim Kurun

Gerçek zamanlı onay bildirimleri alın, Notlarla çalışma ekibinizle iletişim kurun. Çalışma alanı üyelerine etiket ekleyerek iletişimi kolaylaştırın.

Çalışma Alanlarındaki İzinleri Görüntüleyin, Düzenleyin ve Üyeleri Ekleyin / Kaldırın

Çalışma alanlarınızdaki izinleri görüntüleyin, düzenleyin ve gerektiğinde üyeleri ekleyip kaldırabilirsiniz.

İlgi Çekici İçerik ve Kişiselleştirilmiş Görseller Oluşturun

Publer Mobil Uygulaması‘nın AI Assist özelliğini kullanarak ilgi çekici içerikler ve kişiye özel görseller oluşturun.

Planlama, Organizasyon ve Gönderi Zamanlama İçin Takvim Görünümü’nü Kullanın

Planlamanızı, organizasyonunuzu ve gönderi zamanlamanızı Takvim Görünümü sayesinde kolaylaştırın.

Kullanımı Kolay Arayüz ile Hesapları Yönetin

Publer Mobil Uygulamasının Özellikleri

Publer Mobil Uygulaması, sosyal medya hesaplarınızı yönetmek için harika bir çözüm sunuyor. İşte uygulamanın bazı özellikleri:

 1. Gönderi Düzenleme: Planlanan ya da taslak haldeki gönderilerinizi düzenlemek isterseniz, uygulama üzerinden hızlıca erişim sağlayabilirsiniz. Bugün ne zaman yayın yapacağınıza karar vermek için bir kahve molası bile yeterli olabilir.
 2. Instagram Hikaye Yönetimi: Instagram hikayelerini seviyor musunuz? Publer Mobil Uygulaması ile hikayeleri zamanlamak ve hızlıca yayınlamak artık çok daha kolay. Birkaç dokunuşla hikayenizi oluşturun, zamanını ayarlayın ve gerisini bize bırakın.
 3. Anlık Paylaşımlar: Anlık paylaşımlar için de uygulamayı kullanabilirsiniz. Birden fazla sosyal kanalda aynı anda anları yakalayın ve paylaşın.
 4. Sürekli Güncellemeler: Ve tabii ki, Publer Mobil Uygulaması sürekli güncelleniyor. Yakında sizinle yeni özellikler paylaşmayı planlıyoruz. Takipte kalın!
Selçuk DOĞAN
Selçuk DOĞANhttps://www.yapayzekagunlukleri.com
Yozgat Bozok Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. Yıldız Teknik Üniversitesinde doktora yapıyorum. Teknoloji meraklısıyım. Evliyim ve 2 çocuğum var.

Benzer Uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

15,064TakipçilerTakip Et
3,730AboneAbone Ol

Kategorideki Son Uygulamalar

Impact-Site-Verification: 5107e2a5-2210-4c84-8a27-d01dcfc005a7